Hledá se SEKÁČ ! Zn. na sobotu

Díky letošnímu vlhčímu jaru už koncem května přichází čas senoseče. Pokud tedy budete mít v sobotu zrána čas a  chuťudělat něco pro přírodu, své zdraví i duševní pohodu a vychutnat si magii časného- skoroletního rána, budu rád, když se přidáte.

V sobotu 30.května, po 6. hodině teda začneme kosit. Kosu nejlépe vlastní, 1-2 můžu půjčit. Začneme na malé loučce na Velké Kobylance ( na východním okraj,i směrem k Malé Kobylance; 49.5429814N, 17.7574361E ), pokračovat budeme na jižní straně.
Pomocníci s hráběmi – hraboši a hraběnky – budou vítáni okolo osmé (až bude něco nakoseno). Hrábě si ten kdo kdo nemá, může vyzvednout  v sobotu ráno po 7. u nás doma.  Kdo může, vezměte prosím plachtu na nošení pokosené trávy, stejně tak se budou hodit i pracovní rukavice.
Přiměřenou svačinu a tekutiny – předpokládám, že do poledne, budeme doma.

Kdo potřebuje kosu naklepat a doladit, může se zastavit v pátek odpoledne u nás na dvorku – nářadí i know-how budou k dispozici

Hoč.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zvadlo a jeho autorem je Hočhóka. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.