Triatlon

V sobotu 6. září hraničtí skauti pořádali na Rybářích triatlon. Byl to již třetí ročník této amatérské sportovní akce, tentokrát byla k běhu a jízdě na kole zařazena střelba ze vzduchovky.

Z našeho kmene závodilo šest členů – Sokol, Alice, Rys, Pošík, Ája a Iva. I přes slunečné a teplé počasí všichni podali skvělé výkony a dosáhli umístění na vysokých příčkách.

V kategorii dívek a chlapců ve věku 9-12 let se běželo 900 m, na kole se jelo 2 700 m. Ze šesti závodníků byl Sokol první a Alice třetí! V kategorii chlapců ve věku 13-16 let se běželo 1 800 m a jelo 4 500 m. Ze čtyř závodníků skončil Rys na prvním místě! V kategorii Elite se běželo 2 700 m a jelo 6 300 m. Mezi ženami ze tří závodnic obsadila Ája první místo a Iva druhé! V kategorii mužů z pěti závodníků skončil Pošík na třetím místě! Všem patří uznalé Wašté!

Po výkonu se někteří z nás osvěžili v Bečvě a poté se všemi sledovali vyhlášení výsledků u táboráku, který Rys rozdělal křesáním. Po večeři (wurstburger) jsme se spokojeni rozjeli k domovům.