Výroční sněm bude na Kusalínu

foto_kusalinoOkwažané,
letošní podzimní, a zároveň výroční, sněm bude spojen s víkendem na chalupě, a to od 15. do 17.11. Samotný sněm  by se měl konat v neděli 16.11. po setmění.

Pro tuto příležitost máme zamluvenu malebnou chaloupku – základnu tomíků „Kusalíno“ (viz. http://chalupy.a-tom.cz/chalupa/30-kusalino), na hřebeni Vsackých Beskyd. A určitě nebudeme 3 dny sedět jako pecky za pecí – projdeme se po  hřebenech, dolinami, lesy, něco si zahrajeme, něco vyrobíme, večer zazpíváme.

Prosím VŠECHNY, aby mi do konce října sdělili, zda s nimi mám na tuto třídenní akci počítat, a zda něčím přispějí ku programu.  Vzhledem k omezené kapacitě je akce zatím určena pouze členům; ostatní zájemci se mohou přidat pokud bude místo … Organizační pokyny ( odjezd, stravování, program …) pošlu předem ohlášeným týden před akcí

Pokud nadpoloviční většina (min.12) okwažanů sdělí, že si přeje sněm jindy a jinde, stane se tak. V tom případě uvítám návrh místa a data – bylo by vhodné provést to do konce roku.
Hoč.

Příspěvek byl publikován v rubrice Výprava a jeho autorem je Hočhóka. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.